VR GAMES

BEAT SABER

Aktuálně nejlépe hodnocená hra na Steamu kombinuje dynamickou hudbu a světelné meče, jimiž rozsekáváte letící kostky. Hra Beat Saber je nesmírně návyková.

SPACE PIRATE TRAINER

Space Pirate Trainer je FPS hra, při které se bráníte náletům nepřátelských dronů. Hra plně využívá potenciálu, který vám dává HTC Vive. Můžete střílet obouruč z ručních pistolí. Musíte se uhýbat nepřátelským střelám. Hra vyžaduje vysokou pohyblivost a orientaci v prostoru. Jedná se o vysoce nakažlivou záležitost se skvělou grafikou a hudbou.


Serious Sam VR: The Last Hope

V Serious Sam VR: last hope je lidstvo ultačováno mimozesmkými kolnizátory a vy se ujímáte role neohroženého Serious Sama, který se rozhodl vydat na sebevražednou misi za účelem záchrany galaxie. Úkol vaší mise bude prostý: přežít a přitom pozabíjet všechny mimozemské kolnizátory, co potkáte.

ZERO CALIBER VR

Zero Caliber je vojenská FPS hra vyvinutá výhradně pro VR.

theBlu

Zažijte úžas a velkolepost oceánu prostřednictvím série stanovišť a setkejte se tváří v tvář s některými z nejvíce impozantních druhů na planetě.

In Orbit

In Orbit transformuje data shromážděná pomocí programu NASA, které sdělují informace o našich klimatických podmínkách, oceánech a půdě z vesmíru. Hra vás zavede do interaktivního zážitku, který slaví ohromné ​​složitosti naší planety a naši snahu je odhalit.

Google Earth VR

Nemusíte být náruživým turistou, abyste se podívali na krásná místa světa. S verzí pro virtuální realitu máte celý svět doslova na dlani a je jen na Vás, která zákoutí naší modré planety si prohlédnete. Zavítejte s námi do Kalifornského Hollywoodu, k Eiffelovce nebo na Mount Everest.